736 413 304 - omlouvání dětí a odhlašování stravy skolka@msrohatsko.cz

Umět slovně vyjádřit poděkování za to, co pro nás druhý udělal, je moc hezké a pro život důležité. Udělat nebo vyrobit pro druhého něco z lásky, je ještě lepší. A nám se to dnes povedlo! Zkusili jsme říci, co jsme se na tenise za celý rok naučili, co nás nejvíce bavilo, na co se opět těšíme a za co děkujeme. A navíc jsme zkusili potěšit trenéra tenisovou raketou a míčky, které se dají sníst. Hmm, ty voněly….byly totiž z perníku.

Děkujeme ti, milý pane trenére, za neuvěřitelnou trpělivost, profesionální přístup, obětavost, připravenost a bezvadné hry. Moc si vážíme toho, že sis na nás ve svém nabitém harmonogramu udělal čas. Víme, že to není samozřejmost. Děkujeme ti, že jsi nás naučil spoustu skvělých věcí a těšíme se na další spolupráci. Sportu zdar!