736 413 304 - omlouvání dětí a odhlašování stravy skolka@msrohatsko.cz

Milé paní kuchařky, děkujeme vám za jídlo, které jste nám celý rok s láskou připravovaly. Moc nám chutná a děti si ho často přidávají. Paní učitelky ochutnaly stravu v mnoha školních jídelnách a tak mohou potvrdit, že jídlo, které připravujete, je kvalitní, čerstvé, profesionálně připravené a splňuje spotřební koš. Diplomovaná nutriční terapeutka, které jsme zaslali dva náhodně vybrané jídelníčky, vyjádřila spokojenost nad jejich pestrou skladbou i údiv, že za 52,-Kč na den, dostávají děti hodnotnou ranní svačinku s ovocem, celodenní nápoje, kdy si mohou vybrat ze 4 druhů dle své chuti (mléko nebo kakao, čaj, po celý den ov. šťávu a vodu), polévku s druhým chodem a často i salátem a odpolední svačinu se zeleninou. Navíc je vždy dostatek jídla na přidání a to se mnoha jedlíkům velmi líbí. Přejeme vám dostatek odpočinku, krásné léto a děkujeme, že jsme spolu s 11 školami vašimi parťáky.