736 413 304 - omlouvání dětí a odhlašování stravy skolka@msrohatsko.cz

Dnes, ve čtvrtek 15.6.2023 jsme měli celý den co dělat! Nejdříve jsme vytvářeli krásnou kytici plnou voňavých růží pro maminky, potom jsme si opakovali písničky, které jsme chtěli rodičům zazpívat, někteří z nás chystali zahrádku, jiní si hráli a další vařili pudink. Hmm, ten voněl….byl totiž dětmi s láskou dělaný. Nejvíce nás zajímalo, jestli budou moci ochutnat všichni rodiče. Nakonec jsme z těch příprav skoro všichni po obědě usnuli. No, alespoň jsme měli sílu všechno hezky zazpívat a potešit rodiče. Vernisáž jsme zahájili přestřižením pásky, prohlídkou fotek se zamlouváním děl malých umělců, proslovem, programem dětí i sladkou odměnou. Děkujeme, děti, byly jste skvělé. Děkujeme rodiče, kteří jste nám drželi palce. Věříme, že jste si s námi užili společný čas, přestože nám po vernisáži pořádně sprchlo. Nu což, aspoň jsme si se všemi rodiči, kteří před kapkami neutekli, mohli pod stříškou krásně popovídat a ukázat jim naše vylíhnuté motýly.