736 413 304 - omlouvání dětí a odhlašování stravy skolka@msrohatsko.cz

S předškoláčky to bylo ve školce moc fajn. Prožili jsme toho opravdu hromaduuuu. Vyzdobili jsme třeba školková okna, chodili hodně ven, zasadili mrkev a poznávali jarní květinky. Taky jsme hráli jarní Twister a jiné bezva hry. Dost nás zaujal život hmyzu, a tak jsme se proměnili v motýly, housenky, mravence, pavouky, berušky a jinou „havěť“ 🙂 Hodně jsme si spolu povídali, opakovali, co jsme se naučili a konečně, konečně si spolu hráli. Hurá! No ale bez vás, naši mladší kamarádi, to nebylo ono. Tak se dvakrát vyspinkejte a na viděnou v pondělí!

Jo a nezlobte se na nás, že jsme vám teď tři týdny neposílali fotky. Nechtěli jsme, aby vám bylo líto, že jste nemohli chodit do školky. Moc se na vás těšíme!

Děkujeme paní zahradnici Radce Pickové z GardenGrow MB za novou jedličku. Je krásná.