736 413 304 - omlouvání dětí a odhlašování stravy skolka@msrohatsko.cz

Veselé barvy a dětské úsměvy, písničky a legrační tanečky, bubliny plující vzduchem, dobrůtky, diplomy, odměny a hlavně krásné masky. Takový byl náš karneval ve středu 2.3. 2022. Dorazili: tři Spidermani, koloušek, vodní víla, dinosaurus v doprovodu fialové víly, beruška, Draco Malfoy, policista s pouty, duha, rybář s prutem a rybou v kapse, hasič, námořník, zelený superhrdina Green Lantern, Elza, včelka, princezna Eliška, Chase z Tlapkové patroly, pirát s šavlí, ovečka Shaun, fotbalista a ještě řemeslník v montérkách s parádním nářadím, který nám poslal krásné fotky z domova.

Všem dětem a rodičům děkují, dobrou náladu a pěkné počasí přejí sluníčko, bouřka, duha a deštík. Deštíku, tobě moc  děkujeme za výrobu a zapůjčení krásných klobouků….