736 413 304 - omlouvání dětí a odhlašování stravy skolka@msrohatsko.cz

Dětí bylo v pátek 3.12. ve školce opravdu malinko, a nebylo to tím, že by se bály čerta. Ale pěkně po pořádku…seděli jsme pod krásně ozdobeným stromečkem a těšili se na návštěvu tří pohádkových bytostí. Přesně v tu chvíli, když jsme společně zavolali anděla, zazvonil zvoneček a on opravdu přišel, totiž přiletěl. A byl krásný a dal nám andělské znamení na ruku. A s ním přišel Mikuláš. A byl moc moudrý a všechno o nás věděl. A přiklopýtal s nimi i čert. A byl tuze legrační a málem nám snědl všechny koláče. Bylo nám spolu moc hezky, jenom jednu velkou chybu to mělo. Chyběli nám kamarádi, kteří jsou právě doma a mají neštovice nebo jiné nemoci, které teď všude kolem tak řádí. Čertíku, co kdybys příště neodnášel zlobivé děti, které u nás ve školce stejně nemáme, ale raději všechny nemoci na světě. Děkujeme ti.