736 413 304 - omlouvání dětí a odhlašování stravy skolka@msrohatsko.cz

Všechny děti přišly na karneval ve čtvrtek 18.2.2021 v masce a s dobrou náladou. Jupí! A moc jim to slušelo! Navštívilo nás hned několik princezen, královen i víl, jednorožec, taky čarodějnice, kouzelná kočička, rytíři, piráti, hasič, robot, pavouk, Hulk i Spiderman. Milí rodiče, máte moc prima děti! Že to víte? To je moc dobře….Největší pochvalu si zaslouží ti nejmenší: super hero N s páskem z „24 karátového zlata“ a dvěma láhvemi tryskového pohonu na zádech, milá Červená Karkulka s načechranou sukýnkou, policista s pouty, který vám dá hned několik pokut najednou a ten nejhodnější pirát v celém Tichém oceánu. Ze všech karnevalových vjemů, barevných girland, zvuků, poletujících bublin, třpytek i divoké diskotéky je musel přecházet zrak. Byli ale tuze stateční! Velké masky – parádivá a milá panenka Bambulka se spoustou bambulí na šatičkách, královna z planety Fusakle s nejdelšími punčocháči na světě, líbezná holčička z Jižní Moravy v kroji od babičky i chodící  Popcorn, který si celý den nemohl sednout – se je snažily rozesmát. Povedlo se jim to? Měly děti radost?