736 413 304 - omlouvání dětí a odhlašování stravy skolka@msrohatsko.cz

Moc vám děkujeme za krásné obrázky a fotky, milé děti. Děkujeme také vašim rodičům za zprávy o tom, jak se máte a co společně děláte. Obrovsky nás to potěšilo. Máme zprávy od Filípka, obou Elenek, Martínka, Jeníčka, Laurinky, Terky, Terezky, obou Adámků, Aličky, Verunky a Šimonka, Lucinky, Matyáška, Janíčka, Klárinky, Ninušky i Nikyho. Poznáte někoho z nich na fotkách? A poznáte také paní učitelky a tetičky? Na fotce z Vánoc to bude jednoduché, ale co v rouškách? Za vaše obrázky jsme vám poslali malé překvapení poštou, přišlo už?

V tomto příspěvku najdete omalovánku a odkaz na pohádku. Líbí? Jo a předškoláčci, těšte se na další zábavné úkoly. Přijdou emailem. Všechny děti prosíme, aby pomáhaly svým bezva rodičům. Stačí se zeptat maminky nebo tatínka, s čím jim můžete pomoci a oni určitě něco vymyslí. Potěšíte je. A my budeme čekat na zprávy, fotografie (prosíme v co největším rozlišení a kvalitě) a vyprávění, jak a s čím jste doma pomáhaly. Můžete si zahrát na číšníky, kuchaře, kadeřníky nebo odnášet odpadky jako popeláři. Sledujte náš web a facebook, třeba tam brzy uvidíte fotky z našeho dětství.

 

Video – Chaloupka na vršku