736 413 304 - omlouvání dětí a odhlašování stravy msrohatsko@seznam.cz

Po domluvě se zřizovatelem školy, zajištění stravy ze školní jídelny, zjištění předběžného zájmu rodičů a obdržení informací z MŠMT otevřeme školku opět v pondělí 11.5. 2020. Konečně budeme moci vidět děti a jejich úsměv!

Rodiče, pokud si přejete tuto možnost využít, je potřeba následující:

1. Přihlásit své dítě včas, kvůli zajištění stravy (všechny ostatní děti budou i nadále odhlášené).

2. Zvážit docházku dítěte do školky vzhledem k situaci ve své rodině (přítomnost rizikové osoby ve společné domácnosti, nedoporučené doprovázení dětí do školky seniory apod.). Podepsat čestné prohlášení, které pro vás vytiskneme – viz pod textem a fotografií.

Další informace:

Docházka dětí je dobrovolná. Školné za květen bude sníženo na 250,-Kč. Pokud Vaše dítě nebude navštěvovat školku z jakéhokoliv důvodu dlouhodobě (i celý měsíc červen), můžete zažádat o snížení úplaty o polovinu i za měsíc červen. Doporučujeme sledovat i informace o ošetřovném v médiích.

Provozní doba bude do odvolání zkrácena, a to od 8,00 do 15,00 hodin. Individuální domluva je možná.

Provoz bude probíhat za zvýšených hygienických podmínek (připravili jsme stojan s desinfekčním gelem u vchodu do budovy, prostory budeme pravidelně čistit a větrat, s dětmi budeme pobývat co nejvíce venku) – viz manuál k provozu pod textem a obrázkem.

A co je nejpodstatnější, budeme se snažit, aby děti žádnou změnu v provozu nepostřehly, cítily se úplně v klidu a užívaly si své dětství!

příloha_čestné_prohlášení

ochrana_zdravi_ms