736 413 304 - omlouvání dětí a odhlašování stravy skolka@msrohatsko.cz

Náš první den ve školce byl báječný! Všichni přišli zvesela, neukápla ani slzička. Pravda, máme letos maličko nových dětí, ale stejně, léto bylo dlouhé….a u maminek v náručí, s rodiči u moře nebo na výletě s babičkou a dědečkem, je to stejně vždycky lepší. Děti, nezapomeňte vyřídit maminkám a tatínkům, že vám to dnes ve školce moc krásně šlo…a že jestli takhle bude vypadat celý školní rok 2023/2024, tak máme před sebou skvělé chvíle. Jupí! Dnes jsme toho tolik stihli a tolik si toho užili: hráli jsme si, kreslili zážitky z prázdnin voskovkami, vyprávěli paním učitelkám, co všechno jsme v létě prožili, pak spolu cvičili, hodně pili a pak ještě víc čůrali, uklízeli hračky a dávali povedené stavby na výstavku, vítali se na kroužku s písničkou, básničkou a vytleskáváním všech našich jmen i voláním: hurá, jupí, paráda a tralalala. Svačinu jsme nesnědli, ale doslova slupli. Vážně, snad každý si přidal. Pak už jen prohlížení legračních dárků od Adámka a velké hraní na zahrádce. Prostě super děti – super den.

Možná je to i tím, že naše školka dostala krásný obrázek madonky od známé dětské ilustrátorky, paní Vlasty Švejdové…..Možná nám díky jejímu úsměvu bude hezky, ikdyž budou padat trakaře. Možná se nám díky její ochraně vyhnou i odřená kolena nebo lidé, co si nevšímají kopretinky, která se na ně usmívá v kopřivách…

To my se teda smát umíme. I tomu, když všechny děti na otázku rodičů, co dnes ve školce dělaly, odpovídaly s rozhodností v hlase: „Nic.“🤣