736 413 304 - omlouvání dětí a odhlašování stravy skolka@msrohatsko.cz

Tolik jsme se na vás těšili, milé děti. Léto uteklo a už je to tady! Nový školní rok. Přes prázdniny jsme celou školku vyvětrali, vyprali všechny plyšáky, deky i záclonky, umyli, vytřídili a dokoupili hračky (hlavně dětskou sekačku na trávu), spolu s dětmi jsme školku pro vás vyzdobily a tetičky vše báječně uklidily. Všimly jste si rozkvetlých slunečnic v oknech?

Doufáme, že se vám školka líbí. Vy se nám tedy líbíte moc, jste tuze šikovné. Překvapily jste nás, jak hezky a statečně odloučení od maminek a tatínků první dny ve školce zvládáte. Děkujeme Vám, milí rodiče, jak skvěle jste své děti na důležitý životní krok připravili. Víme, že ani pro vás to není jednoduché…Vaše děti se už ale za tu kratičkou dobu naučily spoustu věcí, třeba básničku o medvídkovi, který šel do školky a vzal si s sebou bačkorky, vítací písničku na našem ranním kroužku, taneček k písničce o Večerníčkovi, jména paní učitelek i jména všech kamarádů. Ovšem nejoblíbenější je jako vždy hraní, řádění na písku a jídlo. A to i u těch nejstarších, které dobře známe a kteří přes prázdniny táák moc vyrostli. Jupí!