736 413 304 - omlouvání dětí a odhlašování stravy skolka@msrohatsko.cz

Podívejte, kolik toho už umíme a jak si společně žijeme. Známe celou školku, víme, kde jsou všechny hračky, jak se jmenují paní učitelky i tetičky. A hlavně všechny děti, naši kamarádi….panečku, těch je:-) Taky si umíme skvěle hrát, vesele se smát, známe nové básničky i písničky a rozumíme našemu kodexu. Kodexu? Co to je? Jo ahá, vy nevíte….no to jsou přeci naše dohodnutá pravidla, aby se nám ve školce hezky žilo….

Takže: jsme kamarádi, máme se rádi, umíme poděkovat i poprosit, víme, jak si pečlivě umýt ruce, učíme se hezky stolovat a používat příbor, víme, že každá hračka má své místo a že ve školce je potřeba poslouchat paní učitelky, které to s námi myslí tuze dobře. A taky nás stále chválí. Že prý jsme moc šikovné, hodné a kamarádské děti. To bude asi tím, že máme prima rodiče.