736 413 304 - omlouvání dětí a odhlašování stravy skolka@msrohatsko.cz

Děti, vy jste nám udělaly táák velikou radost! Poslaly jste nám spoustu nových veselých obrázků, bezva fotek, na kterých pomáháte rodičům, i zpráv o tom, jak vysazujete kytičky, které vám přinesl pošťák. Teď už víme, že Lucinka umí upéct krásné cupcakes a Janík rád luxuje. Maxík vytváří barevné dinosaury, Niky zase kreslí na obří papíry a musí si dát pozor, aby mu je neokousala jeho malá sestřička. Elenka se těší na Velikonoce a Martínek na školku. Víme, že Maxík, Natálka, Lucinka, Elenky, Klárka a mnoho dalších dětí si vysadilo semínka a cibulky ze školky a těší se, co jim z nich vyroste. Klárka je prý napnutá jak kšandy, protože neví, jestli to bude nakonec ovoce nebo  jarní kytička. A naši předškoláci? Krásně se zapojují: Adámek by moc rád pracoval ve vesmíru, Laurinka chce být doktorkou a Elenka koňařkou…..

Slíbily jsme vám odměnu, tak tady ji máte! Pro legraci. Vaše čtyři paní učitelky. Ale která je která? Uhádnete?

No a protože sluníčko hřeje pořád málo, přivoláme si ho písničkou (viz video pod fotkami). Pomůžete nám? Děkujeme. Doporučujeme vzít si na pomoc dvě vařečky, skvěle se na ně hraje. Zkuste to.

Už se těšíme na fotky vašich klíčících rostlinek nebo videa, jak zpíváte a „hrajete“ na vařečky. A nebo jste jen tak venku…S maminkou nebo s tatínkem. Dejte jim velkou pusu, jsou skvělí!

Písnička – Na jaře (video na youtube)

Jarní květiny (video na youtube)