736 413 304 - omlouvání dětí a odhlašování stravy skolka@msrohatsko.cz

„To, co dáš svým dětem, se ti vrátí na vnoučatech“, říkávají moudří lidé. My jsme se pokusili vrátit lásku rodičům už nyní. A zdá se, že se nám to povedlo. Ve čtvrtek 9.1. 2020, den po návštěvě lektorky Hanky Vybíralové, přichází Kubík s úsměvem a volá: „Včera jsem masíroval mamce záda a moc se jí to líbilo!“ No není to nádherné!?

První lekce MISP začaly přivítáním s milou lektorkou a její kamarádkou, okatou panenkou Rozárkou, vytvořením dvojic podle přání dětí a otázkou: „Můžu tě namasírovat?“ Pak už následovaly první říkanky a jemné doteky kamaráda přes oblečení. Čekali jsme, že se masírování bude dětem líbit  jen chvilku a ti nejmladší si budou raději hrát, ale opak byl pravdou. Všechny děti byly velmi zaujaté, trpělivé a vnímavé. Dostali jsme velkou pochvalu. A moc se těšíme na další setkání.